nedeľa 2. júla 2017

ČLÁNKY -01.07.2017 -D. Strehová

Prvá prázdninová sobota – veľká skupina organizátorov CRL nastupuje do autobusu, aby sa za odmenu šli vykúpať už tradične na kupko do D. Strehovej. Obloha v Brezne je poriadne zamračená a my sa cestou modlíme, aby nám vyšlo počasie. Naše nádeje chvíľu rastú, keď vykukne slniečko a miznú, keď sa obloha beznádejne zamračí.
Po príchode do Strehovej síce neprší, ale obloha je zaťahaná čiernymi mrakmi. My sa však nedáme, zakúpime si lístky a celé kúpalisko je naše... je ako vymreté.. a bohužiaľ, aj bufety.
Riaditeľ zariadenia nám však prisľúbil, že obvolá majiteľov stánkov a veru sa mu to aj promptne podarilo ... veľmi rýchlo sa všetky stánky pootvárali a ponúkali občerstvenie... Toto sme aj dôsledne využili, nakoľko sme sa nestihli ani prezliecť do plaviek a spustil sa poriadny lejak. Dúfali sme, že to nebude na celý deň.. a naše prianie sa splnilo (veď sme vzývali všetkých kamarátov v turistickom nebi).. po dvoch hodinách sa obloha vyčistila, zasvietilo slniečko a my sme naplno mohli užívať všetky dobrodenia tohto kúpaliska.. teplá vodička, vírivka, masážne trysky, cvičenie vo vode, tobogany pre deti,.. antikorový bazén...

Na spiatočnej ceste ešte zastávka v Hriňovej na výbornú zmrzlinu a hajde domov....

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára